Som to teraz pozeral na TA3, busov chce SAD ZV kúpiť cca 50.
Nemám slov, čo všetko je možné v tomto štáte, Zvolenčania dostali naftové polia v Iraku? ?
Nemám slov, čo všetko je možné v tomto štáte, Zvolenčania dostali naftové polia v Iraku? ?
Ali B.
V prvom rade to treba maximálne spopularizovať. Aj pred malou chvíľou som sa presvedčil, že nikto o ničom nevie. Som si istý, že ľudia by bojovali za trolejbusy, ale keď sa to dozvedia až vtedy keď bude spísaná zmluva a všetko dohodnuté, potom bude neskoro.