Ale idealne je priviest primestsku dopravu na prestupne terminaly na MHD niekde na periferii(Ulanka,Sl. Lupca,atd.),tak ako je to v kazdom velkom meste ako je BB,napr. Zlicin,Cerny most,atd.
Tak som si zase raz trochu zafantaziroval,sci-fi je prima zaner,ze?
Tak som si zase raz trochu zafantaziroval,sci-fi je prima zaner,ze?
LUK
ad parkoviská - ani jedno nie je bohvieako vhodné pre autobusy
ad MHD - ale kým príde to "hypotetické" ťahanie drôtov do Sásovej, tak dovtedy čo? Už tu máme jedno provizórium deväť rokov. Ďalšie budeme mať koľko rokov? A problémom nie je ani tak chýbajúca odstavná plocha pre MHD, ale to, že tom v projekte som akosi vôbec nezaregistroval ani len nástupište pre MHD...
ad L5x - pri Smrečine??? A kde preboha???