Reply on: milan002 #43753:
došlo na moje slová. Na najvyťaženejšej linke tie trolejbusy pohoria, ten interiér je riešený pomaly jak pre prímestské vozidlo ?

. Tu v BB kraji to tak nefunguje, že VUC si objedná. Tu to funguje systémom: SAD dačo predloží, a VUC to schváli. Aj keď by to malo fungovať systémom: Tu je CP a kto ho dokáže odjazdiť za takýchto podmienok, tak ten tam bude jazdiť. Ale to bude asi hudba budúcnosti.
milan002
Vozidlo je to pekné, ale myslím, že bystrická kvalita ciest ho hneď vycvičí. Možno páni objednávatelia mohli (a hlavne mali) myslieť viac ako na to, aby vyhral konkrétny výrobca na to, aby vybrali aj vhodný interiér. Toľko môj názor z prvej jazdy, subjektívny a zujatý, ako to pri názoroch už býva.