Reply on: kvorka #43773:
Ten pôvodný interiér je "default" u všetkých autobusov NB12 (až na to že tie majú vzadu len trojsedačku) a aj u všetkých z tohto typu odvodených trolejbusov čo som doteraz videl; vychádzam teda z toho že je to základná verzia. Túto bystrickú si teda podľa mňa musel výslovne objednať DPM BB, pochybujem že by to v SORe urobili z vlastnej iniciatívy. Tým skôr že je to určite drahšie ako základ.K jej (ne)praktickosti sa nechcem vyjadrovať kým ju neuvidím naživo.
draxter
Re #43757 BB-Schuhu: jedine ak v zaplatení spoluúčasti 5%. ale ak tú "odpracujú" v DPM na montáži, tak by nemala byť vôbec v ničom, práve naopak. Veď údržbu starých trolejbusov už hádam ani nerobia, ak porovnám ich stav pred 2 rokmi a teraz. Už aj obe 15TrM vyzerajú ako zo Simferopoľa...
Re #43753 milan002: včera som mal česť previesť sa jediným víkendovým leštičom trolejového vedenia, a musím povedať, že som sklamaný. Okrem tej nízkopodlažnosti nič moc. Citelisy sú v tomto ozaj lepšie, či už počtom sedadiel v NP časti, alebo aj celkovo "priechodnosťou" interiéru. Neviem si predstaviť toto vozidlo na linke 1 alebo 6, možno tak po 19-tej a pri dobrom intervale.