Reply on: kvorka #43773:
Ten pôvodný interiér je "default" u všetkých autobusov NB12 (až na to že tie majú vzadu len trojsedačku) a aj u všetkých z tohto typu odvodených trolejbusov čo som doteraz videl; vychádzam teda z toho že je to základná verzia. Túto bystrickú si teda podľa mňa musel výslovne objednať DPM BB, pochybujem že by to v SORe urobili z vlastnej iniciatívy. Tým skôr že je to určite drahšie ako základ.K jej (ne)praktickosti sa nechcem vyjadrovať kým ju neuvidím naživo.
Robo
slová poslanca Milana Smäda zo zasadnutia MsZ 29.3.2011 pri prerokúvaní rozpočtu mesta na rok 2011
Za všetku (ne)kvalitu a drahotu paródie menom MHD v Banskej Bystrici predsa môžu trolejbusy. Máme vinníka ?