Reply on: TeBeCe #43775:
to čo všetko pre boha SOR tam cpe pod tie podesty? ? ma zaujíma, že kam cpú iní výrobcovia trolejbusov tie veci, resp. kde naženú priestor na to, čo SOR doháňa podestami. Čo komu spravili užívatelia MHD, že musia toto znášať? ? to majú za vernosť mizerným službám dopravcov, že koľko ešte znesú? ?
Petik
Bez ohladu na to, ze na tieto vozidla je dotacia, na uctovnu hodnotu vozidiel to nebude mat vplyv. A teda ani na odpisy. Preto sa to na nakladoch neprejavi a tym padom ani na dotacii od mesta.
Aj tie nove busy SAD ZV - podla mojho nazoru ta dotacia na nove busy je ciste prijem vlastnikov, mesto tym nic neziska.