Reply on: kvorka #43773:
Ten pôvodný interiér je "default" u všetkých autobusov NB12 (až na to že tie majú vzadu len trojsedačku) a aj u všetkých z tohto typu odvodených trolejbusov čo som doteraz videl; vychádzam teda z toho že je to základná verzia. Túto bystrickú si teda podľa mňa musel výslovne objednať DPM BB, pochybujem že by to v SORe urobili z vlastnej iniciatívy. Tým skôr že je to určite drahšie ako základ.K jej (ne)praktickosti sa nechcem vyjadrovať kým ju neuvidím naživo.
BZUCO
http://www.bystricoviny.sk/spravy/mhd-bude-v-roku-2011-pre-mesto-nakladnejsia-najma-kvoli-trolejbusom