Reply on: Danny #36856:
Presne tak - celý charakter myslenia toho úbožiaka, čo robí CP a celkové ponímanie MHD zo strany SAD ZV sa prejavuje najviac v zmenách CP na L24. Absolútne nezmyselne, avšak s najmenšou možnou námahou, ten pako len dával príslušnému obratu poznámku "c". Skutočnosť, že tak robí z MHD niečo absolútne nefunkčné a neatraktívne, zvyšuje jej neefektívnosť, to mu je úplne ukradnuté.Druhá vec je, že to obdobne vypovedá o plynulom pokračovaní neschopnosti MsÚ plniť si svoje zákonné povinnosti a naviac na primeranej odbornej úrovni, pretože keď niekto niečo takéto schváli, musí sa do toho vyznať ako novorodenec do teórie relativity.
A tak vďaka intergalaktickému votrelcovi zabudnite na také základné chrakteristiky MHD ako rovnomernosť rozloženia spojov v jednotlivých časových režimoch, pravidelnosť a intervalovosť, ktoré sú jednými zo základných vecí preto, aby ju ľudia mohli mať záujem využívať.
Výsledkom je to, že na L24 okrem pokračujúcich piatich víkendových 1,5-hodinových dier (z dôvodu neznalosti spracovať CP s vykrytím prestávok vodičov - hlavne že po Partizánskej ceste pre nikoho bude interval 25 min) autor zriaďuje aj kopu ďalších dier v režime "x". Namiesto toho, aby spravili napr. na obdobie letných prázdnin CP, v ktorom jednoducho jedno poradie zrušia a rovnomerne rozložia spoje, tak radšej kašlú na všetko a idú po 15 minútach tri spoje po sebe a potom v lepšom prípade len pol hodinu NIČ.
Napr.: 7:08 23 38 8:08..., 12:18 48 13:38 53, či 16:08 38 53 17:48 a pod.
Tak na toto bolo potrebné vyhodiť trištvrte milióna korún na PDO, ktorý je na nič a nič z neho sa ani na tieto zmeny nepoužilo, na plat zbytočného úradníka na MsÚ a najhoršie - platenie dotácie na výkon vo "verejnom záujme", o ktorom však tento neschopný dopravca nemá ani najmenšiu šajnu rovnako ako MsÚ v pozícii objednávateľa a žiaľ i orgánu odborného dozoru (toto vykonávať nemôže, keďže ani nevie, čo to je).
PIT
Babráci neboli schopní si to dať na stránku v oboch formátoch (tie modré tabuľky neaktualizovali). Keď sa to bližšie pozrieš, tak zaktualizovali len pravú tretinu stránky (s výnimkou L28). Zvyšok neboli schopní ani prepísať trasu L26...
Vivat neschopnosť SAD ZV.