ja osobne si myslím, že najlepšie by bolo keby zostali cestovné poriadky ako boli. Myslel som, že horšie sa už spraviť nedajú, ale ajhľa, múdri ukázali, že sa to ešte dá. A to ešte aj troleje nie sú boh vie ako vyriešené. Však uvidíme čo sa bude diať po prázdninách. Možno bude ešte horšie
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
cudqo
Mne to bolo uplne jedno ci to tam stalo alebo nie, len ak to raz pridali, a si za jazdu platis, a mam to do z lazovnej do prace blizsie a slusne si pred zastavkou zazvonim, tak nech zastane...
Osobne som ale za to aby L90 nemalo ani tak vela zastavok po zvolenskej ceste