Je blbost ako vymisleli CP linky 101. Ked som siel s Partizánskej cesty tak som ho pozeral. Cez víkendy nechodí každu hodinu ale kazdé dve a to tak ze v tej hodine dva krát
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Príklad:
Do 30.6.
9:27
10:27
11:27
Od 1.7.
9:27
9:57
11:27
11:57
Čata SAD ZV videná cca 11:30 na Usvite
BB-Schuhu
V podstate jeden voz točí L101 každé 2 hodiny, druhý voz točí L102 tiež každé 2 hodiny, spolu urobia interval 60 min. v úseku Sásová - Wolkerova. Tretí voz robí striedavo L101/102 každú hodinu, avšak iba v úseku Sásová - Hviezdoslavova, čím je v tomto úseku zachovaný 30 min. interval. Ono je to tak, že pokiaľ nejde do Sásovej napr. 1,5 hodiny L101, tak ide L102 a napoak. Je ale pravda, že sa to riadne zneprehľadnilo a vôbec sa mi to nepáči. Fakt si nemyslím, že tie citybusy boli až tak nerentabilné, že museli spraviť toto. Ak to takto pôjde ďalej, tak po čase ich zrušia asi celkom...