Moment, úplne som nepochopila trasu linky 26 keď pôjde smerom na Internátnu zo Sásovej. Naozaj "dobrý" nápad pustiť ju od Tatranskej. Tak potom ten označník na Starohorská rázcestie je zbytočný, keď je to len výstupná zastávka. Tak tam nalepíme plagát Jacka. Len tak ďalej.... ? ?
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
cudqo
A teraz ta zmena spojov od 1.7. ktore 90 to su akoze "c" vsak taku som tam nenasiel, ak sa mylim tak beriem spat.
Alebo vybrane spoje 21 bude len po krematorium, ale ktore?