Reakcia na: PIT #36882:
nic v zlom ale pocuj tebe sa uz hadam aj sniva o tej MHD
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
BB-Schuhu
V podstate jeden voz točí L101 každé 2 hodiny, druhý voz točí L102 tiež každé 2 hodiny, spolu urobia interval 60 min. v úseku Sásová - Wolkerova. Tretí voz robí striedavo L101/102 každú hodinu, avšak iba v úseku Sásová - Hviezdoslavova, čím je v tomto úseku zachovaný 30 min. interval. Ono je to tak, že pokiaľ nejde do Sásovej napr. 1,5 hodiny L101, tak ide L102 a napoak. Je ale pravda, že sa to riadne zneprehľadnilo a vôbec sa mi to nepáči. Fakt si nemyslím, že tie citybusy boli až tak nerentabilné, že museli spraviť toto. Ak to takto pôjde ďalej, tak po čase ich zrušia asi celkom...