Ano ja som chcel ist ale nevyslo mi to
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
PIT
Re #36884 Votrelec: Tak L26 bude mať na Tatranskej niečo ako "priebežnú" konečnú, kedy spoj ev "x" tam majú stáť 3 min a v "a" 4 min, resp. vprípade meškania toto len znížia. Čiže ak nastúpiš na tom rázcestí, tak sa trošku zdržíš na Tatranskej. Nie je to úplne ideálne, ale lepšie ako platiť vozenie vzduchu koliečkami po Sásovej. Inak fungovalo to tak aj kedysi dávnejšie, akurát myslím že tam boli len 2 minúty navyše.