Ano ja som chcel ist ale nevyslo mi to
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
PIT
Vieš, ono je to o tom, že tzv. kapitalistické západné mestá v súčasnosti robia všetko preto, aby sa dostali s MHD na úroveň záujmu cestujúcich do obdobia, keď mi sme tu mali socializmus a to len preto, aby v tých mestách popri IAD boli schopní vôbec existovať.A to dokonca aj za cenu úplne bezplatnej MHD...
Re #36894 Votrelec: Ďakujem za vysvetlenie, od teba je to prijateľnejšie. Je fajn, keď sa rozumieme ?