Ano ja som chcel ist ale nevyslo mi to
trosku klidek pozorujem uz dlhsie diskusiu a si vasnivy diskuter a robis zo seba velkeho prebornika na dopravu...mozem otazocku pracujes v nejakej dopravnej spolocnosti alebo si expert na vytvaranie CP? vytvoril si uz nejake?
Mik 24
Nie som ekonóm ale časové cestovné lístky by asi nepriniesli toľko peňazí do pokladne ako ČK. Socializmus už skončil.