Vážený DPMBB, asi by bolo vhodné vykonať školenie u vodička dnešnej rannej L102, BB-359CK, ktorý mi nezastal na zastávke Partizánska cesta (07:11), hoci pokiaľ som dobre pozeral CP, táto zastávka na znamenie nie je. Hoci som v jej úrovni ešte aj našiel zvonec v minibuse a zazvonil, keďže nespomaľoval, nepomohlo...až 29. augusta! ? A to som nebol sám, rovnako sme dopadli dvaja z osádky možno 10 ľudí v buse, pričom sme sa aj postavili dosť zavčasu ku dverám.
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
brefos
tak pani Zvolencania dotrepali dalsie dva nove autobusy jedna sa o IRISBUS Crossway 12m s klimou, nepolohovatelnimi sedackami a miestom na kocik.Vozy maju ako jedine panaromataticke zrkadla....Druhy tam ma taku divnu mriezku za prvym kufrom pri strednych dverach..?neviete co to moze byt....Ci vrtula na klimu alebo nieco ine...
http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=289348.jpg&httpref=2484/20269