Vážený DPMBB, asi by bolo vhodné vykonať školenie u vodička dnešnej rannej L102, BB-359CK, ktorý mi nezastal na zastávke Partizánska cesta (07:11), hoci pokiaľ som dobre pozeral CP, táto zastávka na znamenie nie je. Hoci som v jej úrovni ešte aj našiel zvonec v minibuse a zazvonil, keďže nespomaľoval, nepomohlo...až 29. augusta! ? A to som nebol sám, rovnako sme dopadli dvaja z osádky možno 10 ľudí v buse, pričom sme sa aj postavili dosť zavčasu ku dverám.
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
PIT
Záverom ešte drobnosť - ver radšej svojim kolegom - už asi ani oni nemôžu čítať tvoje príspevky. Vlastne sa pýtam aj sám seba, prečo som vôbec na teba ešte reagoval a dúfam, že sa tomu vyvarujem i keď sa dá predpokladať, že budeš písať ďalší príspevok, v ktorom sa budeš snažiť vyvolávať konflikt a pokračovanie tejto „debaty“, ale hraj sa s niekým iným, kto bude ochotný sa s tebou baviť na takejto úrovni, nemám ja na to chuť a hlavne nič to nám v BB vo vzťahu k zlepšovaniu katastrofálneho stavu v celom mestskom dopravnom systéme nepomôže.