Reply on: Diggi #36466:
V BB až tak ani nejazdia (cez BB jazdia, ale nie sú z BB prevádzky - možno pár výnimiek, ale o tom neviem). Ale pýtal som sa preto, lebo v dosť hojnom počte sa pohybujú práve aj po ZV. Robím všetko preto, aby sme zachytili všetky EČV, lebo po zaradení nových Crossov to už nezistí nikto...
irizar