Vážený DPMBB, asi by bolo vhodné vykonať školenie u vodička dnešnej rannej L102, BB-359CK, ktorý mi nezastal na zastávke Partizánska cesta (07:11), hoci pokiaľ som dobre pozeral CP, táto zastávka na znamenie nie je. Hoci som v jej úrovni ešte aj našiel zvonec v minibuse a zazvonil, keďže nespomaľoval, nepomohlo...až 29. augusta! ? A to som nebol sám, rovnako sme dopadli dvaja z osádky možno 10 ľudí v buse, pričom sme sa aj postavili dosť zavčasu ku dverám.
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
irizar