Vážený DPMBB, asi by bolo vhodné vykonať školenie u vodička dnešnej rannej L102, BB-359CK, ktorý mi nezastal na zastávke Partizánska cesta (07:11), hoci pokiaľ som dobre pozeral CP, táto zastávka na znamenie nie je. Hoci som v jej úrovni ešte aj našiel zvonec v minibuse a zazvonil, keďže nespomaľoval, nepomohlo...až 29. augusta! ? A to som nebol sám, rovnako sme dopadli dvaja z osádky možno 10 ľudí v buse, pričom sme sa aj postavili dosť zavčasu ku dverám.
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
V takejto situácii si poviem, čo som nešiel L22, mohol som to mať bližiše...takže zase raz možno niekedy nabudúce ?
21Tr
Ak si myslíte, že Petržalke stačia autobusy ako tu písal jeden chalan, že vy to tvrdíte, tak neviem čo kafrete do dopravy, ale rozhodne mali by ste počúvať tých čo sa v miestnych pomeroch vyznajú. Osobne by som za tieto tvrdenia celú vašu bandu vysťahoval na Lúky IX, na koniec Petržalky a možno by som Vás presvedčil o tom čo Petržalka potrebuje.