Reply on: Danny #13149:
Aj Pardubice myslim pouzivali betonove stlpy pri stavbe trate na Dubinu v r. 2002. Tato trat bola snad vobec najlacnejsia z novostavieb tr trati v CR po revolucii. Trat o dlzke 2 km, na ktorej sa nachadzaju 4 rychloprejazdne vyhybky, stala 14 milionov Kc, cize 7 MKc/km. K tomu este bola postavena meniaren za 15 MKc.


Danny
Este by nebolo od veci vediet, kolko % z celkovej investicie tvoria samotne stlpy. Zhruba. Alebo aspon v akej vzdialenosti od seba su/ pri akej sirke vozovky musia byt po obidvoch stranach vozovky