Taký skoro Off topic: Vrakosa B732NG 1705, ktorú DPB a. s. zapožičal "nezištne" SADke Zvolen na zabezpečenie MHD v Banskej Bytstrici, a v samotnej BB sa ani neukázala, premávala väčšinou na medzimestskej linke (hoci je to mestský typ, zatiaľ čo 734, 5, 6 a 934 premávajú po meste); teda tá 1705 je už naspäť v Bratislave, v bežnej premávke ☺

aquila
nie je to iniciativa nejakej upratovacky ? lebo _nikde_ to nebolo ani spomenute. kym pochabe vykriky kralika o tom ze dedina BB ma byt hlavnym mestom, su spominane kde kade