Reply on: Danny #13149:
Aj Pardubice myslim pouzivali betonove stlpy pri stavbe trate na Dubinu v r. 2002. Tato trat bola snad vobec najlacnejsia z novostavieb tr trati v CR po revolucii. Trat o dlzke 2 km, na ktorej sa nachadzaju 4 rychloprejazdne vyhybky, stala 14 milionov Kc, cize 7 MKc/km. K tomu este bola postavena meniaren za 15 MKc.


aquila
co viem, BB roky rokuce BB nechcelo DP, dokonca ani za nadsamca, ktory im to chcel uz div nie nanutit. ciastocny uspech je vznik MHD BB a.s.