Reply on: Papyr #13161:
Fiiiiha! To je velmi zaujimavy poznatok (uz som to niekedy davno myslim cital) Tak by mohla byt urobena cela Sasova za cca 150 mil. aj s tou meniarnou
(a mozno aj vratane 10-tich vyhybiek/14-tich, ak by zachovali trasu linky 20)Aj to dokazuje, ze ked sa CHCE tak sa to aj DA.
Mozno by nebolo odveci tieto informacie poskytnut mestskemu uradu (a doporucit pripadne iniciativne zistit a dat im to-podrobnosti ohladne tej stavby v Pardubiciach)


aquila
realne povedane, teraz je uz velmi neskoro na taketo kroky. BBDS ma jediny zolik v rukave co sa mozneho navratu do MHD BB tyka => trolejbusy. ak ich pustia sa mozu rozlucit postupne aj s celym BB regionom.