Reakcia na: inca #13145:
ta iniciativa o prevode trolejbusov 
nie je to iniciativa nejakej upratovacky ? lebo _nikde_ to nebolo ani spomenute. kym pochabe vykriky kralika o tom ze dedina BB ma byt hlavnym mestom, su spominane kde kade


a keby to FNM urobil dali by to na sud kvoli ochrane investicii 

aquila
co viem, BB roky rokuce BB nechcelo DP, dokonca ani za nadsamca, ktory im to chcel uz div nie nanutit. ciastocny uspech je vznik MHD BB a.s.