Reply on: aquila #13142:
Z velmi dobre informovaneho zdroja som sa dopocul, ze je to presne naopak. Mesto poslalo ziadost na FNM o prevod trolejov trakcie pod BB, ale FNM s tym nesuhlasi.
S tym moze suvisiet aj niekolkorocna nepochopitelna doba, pocas ktorej FNM cakal kym konecne SAD Ostrava kupi 49% akcii SAD BBDS:
ČSAD Ostrava se po dvou letech chopí svých akcionářských práv ve společnosti SAD Banská Bystrica. Koupi schválila slovenská vláda už v roce 2002, podpisu smlouvy ale bránily exekuce vyhlášené na majetek české společnosti.
zdroj:
http://www.profit.cz/archiv.php?iEd=200443&iArt=9316&iSearch=

a keby to FNM urobil dali by to na sud kvoli ochrane investicii
Bart