Reply on: jofuri #13111:
raz ked vysla sprava ze trolejbusy predsa vyjdu sa ma jeden clovek spytal: - Preco nie si stastny?
Povedal som, ze po tolkych zmatkoch a famach akosi nemam chut skakat od radosti.
Este v ten vecer som mu volal, ze vsetko je inak.
Takze uverim a budem sa tesit az ked skutocne trolejbusy budu jazdit. Ten radiozurnal som nepocul, zato som vcera pocul (a dnes by to malo ist o 11:00 na Slovenskom rozhlase), ze podla Kralika je to vec dohody SAD ZV a BBDS. A samozrejme, situacia sa meni (ako zvycajne) z hodiny na hodinu.
jofuri
+Nodes. To aby som zacal skladat nejaku odu na navrat TD v MHD BB. Hoci niesom basnicke, ani skladatelske crevo, al po cca troch dnoch -( nie apatie, ani rezignacie cestujucich a ucastnikov disk.fora aj tu) SOM VEEEEELMI stastny, Ze snaha nevychadza nazmar!!! Sudim podla VASICH poslednych prispevkov.#13107 + #13106. Az som tak pookrial na dusi. Len aby sa to nezvrhlo na opatovne osocovanie simpatyzantov TD, lebo mam aj take poznatky a nazory. Ale vytrvalost ruze prinasa. Ja verim, ze coskoro T-busy v BB opat jazdit BUDU. A kto to zavinil? To sa urcite aspon ciastocne dozvieme po roznych sporoch a prerozdelovaniach rozpoctu. To sa len potom ZV spameta (spametava?), co je to za kolos MHDBB a ze niesme pazrava pri zvolene, aby nas opijali rozkom lacneho cestovneho. Technickym zabezpecenim, vozidlami nevhodnymi do MHD, plynulostou,pravidelnosou prisli totalne nepripraveny. O hlaskach: EKOLOGICKEJSIA doprava busom - hoc na plynovy pohon, ze je ekologickejsia ako trolejbus?. Totalny byznysblud.!!! Nedajme sa uz dalej oyijat podobnymi bludmi. Trolejbusi NA LINKY!!! CIM skor, tym mensie zbytocne straty. ?