Reply on: JJ #11990:
To je mozne. Kludne aj T-Bus v noci, dolezite je dobudovat siet tak, aby mohla tvorit nosny system, zaviedol sa taktovy interval a potom sa mozeme bavit aj o nocnej doprave. Inak, ak sa nemieni do Sasovej investovat (to mal tusim Kralik v programe, tak sa ho na to spytajte...) tak v tom pripade teda zrusit trolejbusy uplne, ale zosobnit minimalne investiciu na TrT do Tesco.
Karol Nagy
" Myslim, ze by boli sialenci, keby to robili. Jednoducho by s tym autobusy nevykonkurovali. Nech je ako chce, stav trolejbusovej siete v BB je spatny v tom, ze je nedokoncena."
Iste by v tomto štádiu autobusom nekonkurovali. Ale by predali svoj majetok za PODSTATNE VYŠSIU CENU (Aj keď určite nie za miliardu, ktorú by chcel Korniet) než sposobom rozobrania, tým skor ak bude ďalej chátrať (napr. tie podzemné káble) v márnej nádeji SAD BBDS na získanie celej MHD...
Je tu spústa odborníkov. Rad by som si prečítal odhad ceny za ktorý by mohla SAD BBDS rozpredať svoj majetok súvisiaci s trolejbusovou dopravou cudzím mestám.
Spolužiak, dopravák zo Stavebnej fakulty, ktorý je na vedúcom mieste v DPB mi písal, že už dávno majú záujem odkúpiť nejake zariadenia po zrušení trol***usov v BB.