Reply on: Vladimír #1203:
No pockaj. Pri "pomyleni sa" ti asi moc cuvanie nepomoze, pretoze obvykle sa pomylis az za vyhybkou a to ti cuvanie nepomoze. Chcem vidiet co by sa stalo, keby niekto zacuvat do vyhybky.
Jedina moznost ako napravit skodu je prehodit palice, lenze to sa ti nepodari ked si uz za krizovatkou :):) A to uz ani to cuvanie nema zmysel.
:
Vladimír
Záložné vozidlo však nepotrebuješ, ak je k dispozícii konečná zastávka, kde končí viacero liniek. Tam sa dá "dieram" v CP krásne predísť práve prejazdmi vozidiel medzi linkami. Prečo to v BB odmietate, neviem pochopiť, v PO je to bežná prax, ktorá by sa dala uplatniť aj u vás, veď sú to veľkosťou prevádzky podobné podniky MHD.