Myslite ze CSAD prida nejaku linku (ci uz MHD alebo medzimestku) na letisko k linke do PHy? Momentalne tam nie je nijaky pripoj ani z BB ani od ZV.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
A uz je aj znacka. Rovnaku maju aj v Ziline. Ako by nestacilo obmedzit rychlost.
:
Kami
Bystricke autobusy sa naprechadzaju dost. Napriklad vikendove 53/55, ci 24/25. Ale aj ine. Potom sa obcas vodic otaca na ceste, alebo pouzije "skratku" aby sa vratil na spravnu trasu
Dovody preco je to tak nepoznam.