Myslite ze CSAD prida nejaku linku (ci uz MHD alebo medzimestku) na letisko k linke do PHy? Momentalne tam nie je nijaky pripoj ani z BB ani od ZV.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
).
:
Kami
Na citatelnost transparentov vplyva technologia a fonty/velkost. Novy typ som nevidel tak neviem ci sa daju zboku precitat. Menej je niekedy viac takze tensie pismo sa bude lepsie citat, nebudu splyvat znaky.