Myslite ze CSAD prida nejaku linku (ci uz MHD alebo medzimestku) na letisko k linke do PHy? Momentalne tam nie je nijaky pripoj ani z BB ani od ZV.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
Mohla by tam ist nejaka 31, namiesto vozenia vzduchu po Uhlisku, pripadne nejaka 42.
).
:
Kami
Ako by si riesil BP/obed? Zjavne sa chceli vyhnut pouzitiu zalozaka (ako doteraz) a prechodom medzi linkami. Tie sa u trolejbusov obmedzuju na ranne/vecerne dojazdy.