Reakcia na: Andy #1202:
Trolejbusári sa občas mýlia aj v Prešove, a tak cúvanie trolejbusu nie je celkom nezvyčajným javom
Tyka sa to hlavne zalozakov. Ale raz mi jeden vodic trolejbusu hovoril, ze zle odbocil a spamatal sa az za zakrutou na zastavke. Aj ludia vraj divne pozerali
Tak vysiel z kabiny a povedal, ze je vyluka a pojde im autobus:):), otocil sa na najblizsom obratisku a cestou spat sa napojil na normalnu trasu
).
A uz je aj znacka. Rovnaku maju aj v Ziline. Ako by nestacilo obmedzit rychlost.
:
. Pripomina mi to bystricu kedysi
Vladimír
Záložné vozidlo však nepotrebuješ, ak je k dispozícii konečná zastávka, kde končí viacero liniek. Tam sa dá "dieram" v CP krásne predísť práve prejazdmi vozidiel medzi linkami. Prečo to v BB odmietate, neviem pochopiť, v PO je to bežná prax, ktorá by sa dala uplatniť aj u vás, veď sú to veľkosťou prevádzky podobné podniky MHD.