kilimanjaro: Mozno o peniaze ani nejde,ale vacsinou to tak byva. Po rokoch som si vytvoril vlastny obraz a tak nezabudnem na slova ucitelky,ktora ma na dopr. skole na hodine s dopr. tematikou vysmiala,ked som ju v roku '94 (po roku od zavedenia TD v KE) doplnil,ze aj v tu su trolejbusy a neuverila aj ked ju o tom presviedcali aj spoluziaci. V BB zacala naplno vycinat rakovina zvana TOTALNA HLUPOST
Kami
13:30 zraz na Zel. stanici
pomala jazda popred Mestsky urad na Namestie Slobody
cez Usvit po Rooseveltovu nemocnicu
Internatna, Tulska, Moskovska, HM Tesco, Vozovna TD
Vo vozovni prehliadka zariadeni a po skonceni navrat na stanicu.
Pre Bystricanov bude program pokracovat o polnoci pocas prihovoru primatora.
Posledna jazda trolejbusu by si zasluzila sprievod, ale NASE SRDCIA NEMOZU PRIPUSTIT KONIEC TROLEJBUSOV v BB!