Posledné upozornenie na našu Vianočnú jazdu Ikarusom.
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?

Kami
Jedno to nema byt mestu. S kludnym svedomim vyhodi do luftu stovky milionov, riskuje januarovy cirkus a to len preto aby usetrilo 9 milionov. A co bude dalsi rok?