kilimanjaro: Mozno o peniaze ani nejde,ale vacsinou to tak byva. Po rokoch som si vytvoril vlastny obraz a tak nezabudnem na slova ucitelky,ktora ma na dopr. skole na hodine s dopr. tematikou vysmiala,ked som ju v roku '94 (po roku od zavedenia TD v KE) doplnil,ze aj v tu su trolejbusy a neuverila aj ked ju o tom presviedcali aj spoluziaci. V BB zacala naplno vycinat rakovina zvana TOTALNA HLUPOST
LUK
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?