Kami síce sa o tom budeme baviť dnes poobede, jedna vec mi však nejde, ma Sad Zv aspoň nejaký krízový, dočasný prepravný poriadok ktorým sa bude riadiť od 1.1.06? Myslím tým ako sa bude nastupovať platiť, či naozaj budú akceptované súčasnékarty a či stihnú technicky prispôsobiť zariadenia k tomu, aby ich čítali. Nejastnosti je viac ako dosť, začínam mať strach, aby ľudia nehnali Zvolenčanov s vidlami

LUK
Jazda sa uskutoční DNES od 14:00 - začiatok je pri "Drukose" (autosalón blízko železničnej stanice Banská Bystrica - mesto), pokračovať budeme cez Tulskú a Tesco HM.
Oneskorenci majú možnosť pristúpiť o 15:00 na autobusovej stanici. ?