kilimanjaro: Mozno o peniaze ani nejde,ale vacsinou to tak byva. Po rokoch som si vytvoril vlastny obraz a tak nezabudnem na slova ucitelky,ktora ma na dopr. skole na hodine s dopr. tematikou vysmiala,ked som ju v roku '94 (po roku od zavedenia TD v KE) doplnil,ze aj v tu su trolejbusy a neuverila aj ked ju o tom presviedcali aj spoluziaci. V BB zacala naplno vycinat rakovina zvana TOTALNA HLUPOST
Danny
AZTV dava cyklicky kazdu hodinu X:01 spravu o MHD-kde hovoria Ing. Muron a Ing. Polony (podpredseda predstavenstva SAD ZV). Od januara skutocne si vsetko budu organizovat samy (autobusy), k (do) máju 2006 kompletna dodavka autobusov
Trolejbusy neostavi SAD ZV ale BBDS, s ktorou sa vraj chceli dohodnut, no oni ani poriadne neodpovedali...
Ktovie, co chce Ing. Korniet zajtra povedat verejnosti o 9:00 na tlacovke...