Myslím si, že zabývat se v současné chvíli tím, kdo je větší *** může být sice zajímavé, ale situaci to nevyřeší. Nerad bych někomu křivdil, ale mám pocit, že se v místních médiích neobjevily žádné články, které by obyvatelům města (a voličům) vysvětlovali, proč musí v BB trolejbusy zůstat a čeho se tím radnice dopouští. Myslel jsem si, že si minimálně půjčíte trolejbus, ověsíte ho tramsparenty a budete s ním maximálně možnou dobu jezdit po městě, že se uspořádá nějaká petice, demonstrace, že budete oslovaovat obyčejné lidi na ulici ... Jasně, z dalekých Čech se to radí dobře, ale podobným přístupem se nám podařilo zachránit trolejbusy v Mariánských Lázních. Pokud dopravci tahle záležitost není jedno, tak by Vám měl vyjít vstříc. Nebo je to všechno jinak???
Danny
AZTV dava cyklicky kazdu hodinu X:01 spravu o MHD-kde hovoria Ing. Muron a Ing. Polony (podpredseda predstavenstva SAD ZV). Od januara skutocne si vsetko budu organizovat samy (autobusy), k (do) máju 2006 kompletna dodavka autobusov
Trolejbusy neostavi SAD ZV ale BBDS, s ktorou sa vraj chceli dohodnut, no oni ani poriadne neodpovedali...
Ktovie, co chce Ing. Korniet zajtra povedat verejnosti o 9:00 na tlacovke...