Myslím si, že zabývat se v současné chvíli tím, kdo je větší *** může být sice zajímavé, ale situaci to nevyřeší. Nerad bych někomu křivdil, ale mám pocit, že se v místních médiích neobjevily žádné články, které by obyvatelům města (a voličům) vysvětlovali, proč musí v BB trolejbusy zůstat a čeho se tím radnice dopouští. Myslel jsem si, že si minimálně půjčíte trolejbus, ověsíte ho tramsparenty a budete s ním maximálně možnou dobu jezdit po městě, že se uspořádá nějaká petice, demonstrace, že budete oslovaovat obyčejné lidi na ulici ... Jasně, z dalekých Čech se to radí dobře, ale podobným přístupem se nám podařilo zachránit trolejbusy v Mariánských Lázních. Pokud dopravci tahle záležitost není jedno, tak by Vám měl vyjít vstříc. Nebo je to všechno jinak???
Kami
13:30 zraz na Zel. stanici
pomala jazda popred Mestsky urad na Namestie Slobody
cez Usvit po Rooseveltovu nemocnicu
Internatna, Tulska, Moskovska, HM Tesco, Vozovna TD
Vo vozovni prehliadka zariadeni a po skonceni navrat na stanicu.
Pre Bystricanov bude program pokracovat o polnoci pocas prihovoru primatora.
Posledna jazda trolejbusu by si zasluzila sprievod, ale NASE SRDCIA NEMOZU PRIPUSTIT KONIEC TROLEJBUSOV v BB!