Reply on: N/A #84607:
Mňa by fakt zaujímalo, prečo mesto, ktoré finančne drží pokope len silou vôle a obzvlášť jeho mestská hromadná doprava má dosť ďaleko k európskym štandardom, tak úpenlivo stojí (aj s vládou) o tú zbytočnú trať na letisko podregionálneho významu. Prečo o to stojí vyvádzač štátnych peňazí do súkromných vrecák Žiga, je snáď jasné.

Dispecer
P. S. Fotky pri tom vozidle sú rovnaké... Obe stránky majú miniatúru prvej fotky na rovnakej adrese - https://foto-evidencia.seznamautobusu.cz/f/2/18/n/1791.jpg