Reply on: N/A #84607:
Mňa by fakt zaujímalo, prečo mesto, ktoré finančne drží pokope len silou vôle a obzvlášť jeho mestská hromadná doprava má dosť ďaleko k európskym štandardom, tak úpenlivo stojí (aj s vládou) o tú zbytočnú trať na letisko podregionálneho významu. Prečo o to stojí vyvádzač štátnych peňazí do súkromných vrecák Žiga, je snáď jasné.

Viko
Tú paralelnosť bohužiaľ občas celkom vidno: https://evidencia-dopravcov.eu/voz/1712 vs. https://seznam-autobusu.cz/vuz/70027 - všimni si, že ani čísla v URL nie sú rovnaké
(Komu sa chce, môže skúsiť upozorniť Seznam na nezrovnalosti, ja som už rezignoval...)