Reply on: N/A #84607:
Mňa by fakt zaujímalo, prečo mesto, ktoré finančne drží pokope len silou vôle a obzvlášť jeho mestská hromadná doprava má dosť ďaleko k európskym štandardom, tak úpenlivo stojí (aj s vládou) o tú zbytočnú trať na letisko podregionálneho významu. Prečo o to stojí vyvádzač štátnych peňazí do súkromných vrecák Žiga, je snáď jasné.

Viko
Píše sa v tej knihe okrem zaradenia aj ich ŠPZ, doba prevádzky alebo iný doplnkový údaj (okrem toho čo si našiel na Evidencii)? Nemám teraz možnosť dostať sa ku knihe... Vďaka!