Reply on: Irisb #43893:
Pisal som tam nieco take? Lebo nic take tam nie je. Sucasne pocty ako aj strukturu vodicov dopodrobna nepoznam, a vlastne ani ma to nijako nezaujima...
).
V novšej histórii 80-tych rokov bola naplánovaná celistvá sieť TD časovo rozdelená na tieto etapy výstavby tratí:
jt
Re #43880 Sarko: Zaujímavé ako si náš pán súdruh primátor chcel zobrať príklad od kapitalistami prehnitého západu ?
Re #43882 Sarko: Aha, takže ide iba o Ťahanovce obec. To už je reálnejšie, kedysi na Aničku trať viedla, vedel by som si ju tam predstaviť aj v súčasnosti, hoc v inom trasovaní. Áno, myslel som Sídlisko Ťahanovce, nie KVP. Na úsek od Lokomotívy do malých Ťahanoviec sa mi vidí nasadenie KL8 ako dosť veľké plytvanie, podobne, ako pri posledne zavedenej L5 (ŽSt - Moldavská - Optima)