Reply on: Axel #43899:
Električka má problémy pri rozbehu (a brzdení) hlavne behom začínajúceho dažďa, pri mrholení a pri
zabordelených koľajniciach lístím zo stromov. Naopak trvalý dážď alebo sneženie až také problémy nerobí. Dá sa to zvládnuť ( z vlastnej skúsenosti to poznám) jemným rozjazdom a brzdením a samozrejme výdatným pieskovaním (ak pieskovače fungujú).
).
Axel
Lebo ja mam obcas (ked trosku poprsi, primrzne), ze sa elektricka nevie poriadne pohnut ani na rovine, nieto este do kopca...