Reply on: Axel #43899:
Električka má problémy pri rozbehu (a brzdení) hlavne behom začínajúceho dažďa, pri mrholení a pri
zabordelených koľajniciach lístím zo stromov. Naopak trvalý dážď alebo sneženie až také problémy nerobí. Dá sa to zvládnuť ( z vlastnej skúsenosti to poznám) jemným rozjazdom a brzdením a samozrejme výdatným pieskovaním (ak pieskovače fungujú).
).
TA
--->>> to ja zaujímavé. Skôr by som čakal potiahnutie TD k Maši a nie k dolnému koncu Myslavy. Najideálnejšie by bolo postaviť trať po celej Myslavskej ceste, teda Maša - Grunt - križovatka s Triedou KVP a potom smerom hore po Triede KVP a napojiť sa na Moskovskú triedu.