Reply on: E499.3056 #22205:
nemám nič proti tvojím, je jasné že máš oveľa lepšie fotky ako maniak....to je úplne jasné, stačí kuknuť updatey a porovnať. (nič proti SM) Ale nez***uj Shortyho za fotku horšej kvality. Príď do KE, nafoť tri karty a postupne pridávaj. Niet čo dávať, diggi je out, a moje fotky zšarkán BMko zakázal davať shortymu.....
384
BTW: dobré fotky SHORTY ! ? ? Oveľa lepšia ako táto rozmazaná.?
http://imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f9f1f0edf6f0f0f2&no=1&id=27302aeef7f021f4f0f0f134
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?