To vymahanie pohladavok prostrednictvom externej profesionalnej fimry je velmo dobry krok. Ak budu pracovat efektivne za nasledok to bude mat nielen lepsie prijmy od ciernych pasazierov, ale mohlo by to viest aj k vyssim prijmom z CL.
Dufam, ze DPB sa v tomto bude inspirovat.
Dufam, ze DPB sa v tomto bude inspirovat.
veteran
A ešte jedna vec:
rozmýšlal som, či by nemohla viesť (čisto teoreticky-prakticky asi ťažko) električková trať :
- do Šace (miesta by tam bolo aj pre obojsmernú trať)
- MMM - ŽST (ako kedysi v 1965 - a vôbec prečo ju zrušili ?)
- od Pereša na letisko