Reply on: E499.3056 #22195:
no moment moment chlapčéé ! To akým štýlom si dovoľuješ kritizovať fotky pána Boha KE sekcie SHORTYHO? ...Ti otcom môže byť....Som od teba oveľa starší a si toto nedovolím....Rob reformy na iných fórach. ? BTW: dobré fotky SHORTY ! ? ? Oveľa lepšia ako táto rozmazaná.?
http://imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f9f1f0edf6f0f0f2&no=1&id=27302aeef7f021f4f0f0f134
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
KVKV
Do Šace niže nemohla by, ale MALA BY! aby sa ušetrili vozokilometre a nafta. Ved by to bola len krátka odbočka od existujúcej trate.
Na letisko by to bolo zbytočný luxus , stavať trať pre pár spojov denne?