Reply on: E499.3056 #22205:
nemám nič proti tvojím, je jasné že máš oveľa lepšie fotky ako maniak....to je úplne jasné, stačí kuknuť updatey a porovnať. (nič proti SM) Ale nez***uj Shortyho za fotku horšej kvality. Príď do KE, nafoť tri karty a postupne pridávaj. Niet čo dávať, diggi je out, a moje fotky zšarkán BMko zakázal davať shortymu.....
KVKV
Bolo to ináč. Niekedy v 60tych rokoch za z vačšiny T2 odstránili po opravách zástrčky pre dvojčl. riadenie,to je vidno aj na čb obrázkoch. T2 jazdili výhradne sólo. Až asi od r.72 (?) ich im znovu namontovali, ešte pred druhou GO , a odvtedy zase dvojičky.
Takzvané "béčka" vznikali akosi "spontánne". Zaslepovanie reflektorov bolo zavedené ako prejav zúfalstva, lebo vandali už či v meste alebo v dp ich radi ničili. Dokonca aj zadné svetlá, často jazdili vozy len z nastrkanými žiarovkami bez krytu z.s.
Pozdejšie sa z béčok začali "požičiavať" aj iné "nedoležité" súčiastky, až to nakoniec dostalo oficiálny charakter.