Reply on: zakaznik #4241:
To nie je v rozpore, pridala sa len možnosť jazdy bicyklov po trati. Ale nie je to pre každého, práve v sobotu som tam bol svedkom toho, ako sytam vykotila neskúsená cyklistka po tom, ako jej vbehlo koleso do žliabku. Našťastie bez úrazu, len konsternovaná.
Kralicek131
Príde niekto? Tá stará manuálna SORka má niečo do seba.