Reply on: S499.1023 #4179:
Som rád, že ekonomický odborník v odbore marxizmus - leninizmus, čo tvrdí, že 15 minút na bazéne je zadarmo napríklad, ktorý tvorí tvrdí, že pre PID je dôležité aby sa všade zobrazovali, že je niekto v Prahe a kedy ju opustí kvôli tarife cestujúcich, ktorý nevedia kde nastúpili, kam idú a aký lístok si kúpili, tak je pre nich dôležité vedieť, v akom sú tarifnom pásme. Alebo že norma hovorí, že pruh má mať 3m šírku a tie 3 metre tam nie sú, tak to zmetie zo stola, že však tam sa zmestia a zmestili a ak nie, tak sú neschopný.
tom_sk
To že sa tam postaví policajt ešte neznamená že musí ísť dávať 200€ pokuty, pre mňa za mňa nech len zastavuje ľudí a upozorňuje ich. Keď ich po týždni vidí opakovane samozrejme tam už je jasné koľká bije.