Reply on: bobitwo #3986:
"má aj napríklad 534, ktorá mu tam stojí u neho v obci" - lenže pri tomto lotéria systéme by musel obehať 15 tabúľ, aby zistil, či mu niekde niečo nepôjde, alebo sa vrátiť do vzdialenejšieho rohu haly k veľkej tabuli.Ideál by bol nástupištia združiť podľa základných smerov. Tri hrany (alebo koľko treba) pre všetko Záhorie, potom tri hrany Šamorínsky smer, atď. A z toho klastra už nech si to jazdí pomiešane, ak to bdue efektívnejšie. Ale aj prevádzkovo je konina, aby ti od jedného stĺpika odchádzala najprv čojaviem Jelka a o 8 minút Mníchov, akurát to znásobuje každodennú ľudskú melu.
bobitwo
Na to, že sa hrdíme tým, že máme 99% či koľko % gramotnosť, dosť často vidím stáť ľudí na zastávkach, kde je obrovský nápis "Zastávka zrušená", alebo v skrinke obrovský nápis, že je výluka, preto daný spoj nejazdí a tí ľudia tam pokojne aj hodinu stoja a sa rozčuľujú, prečo nič nechodí.